SHITET: SHTËPIA NË ÇARSHI TË VOGËL Gjakovë

Shitet nga: Shtëpia shitet- Çarshia e vogël Gjakovë Dje 11:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Numri i kateve: 2 kat
Ngrohje: Tjetër
Komuna: Gjakovë
SHITET Shtëpia në qendër të Gjakovës me sipërfaqe komplet 03,51 ar me Lokacion: -Çarshia e Vogël (zona e parë kadastrale)
Detajet shtesë të shtëpisë janë këto: Dy shtëpi një katëshe: 1.Shtëpia Kryesore dhe 2.Shtëpia Verore, komplet shtëpi dhe oborr janë në sipërfaqe totale prej 03,51 ar, (1.Shtëpia Kryesore ka tri dhoma,një dhome dite me kuzhine,nje dhome gjumi dhe një dhome e fëmijve 2. Shtëpia Verore ka një dhome dhe kuzhinen.
Adresa e shtëpise është Rruga “Nëna Terezë” nr.535 Gjakovë.
Numri për kontakt 0037744149199 mundësi kontakti edhe nëpermes VIBER-it.

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim