SHITET: Shtëpia në Çarshi të vogël Gjakovë

Shitet nga: Shtëpia shitet- Çarshia e vogël Gjakovë 24 Mar 09:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Numri i kateve: 2 kat
Ngrohje: Tjetër
Komuna: Gjakovë
SHITET shtëpia në qendër: Lokacioni: -QENDËR-Çarshia e Vogël (zona e parë)
Detajet e shtëpise janë këto: Dy shtëpi një katëshe 1.Shtëpia Kryesore dhe 2.Shtëpia Verore, komplet shtëpi dhe oborr janë në sipërfaqe totale prej 03,51 ar, (1.Shtëpia Kryesore ka tri dhoma,një dhome dite me kuzhine,nje dhome gjumi dhe një dhome e fëmijve 2. Shtëpia Verore ka një dhome dhe kuzhinen.
Adresa e shtëpise është Rruga “Nëna Terezë” nr.535 Gjakovë.
Numri për kontakt 0037744149199 mundësi kontakti edhe nëpermes VIBER-it.

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim