SHITET SHTËPIA NË ÇARSHI TË VOGËL Gjakovë

Shitet nga: 19 Nën 11:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Numri i kateve: 2 kat
Ngrohje: Tjetër
Komuna: Gjakovë
SHITET Shtëpia në qendër të Gjakovës me sipërfaqe komplet 03,51 ar me LOKACIONI: -Çarshia e Vogël (zona e parë kadastrale)
Komplet shtëpi dhe oborr janë në sipërfaqe totale prej 03,51 ar.
Adresa e shtëpise : Rruga “Nëna Terezë” nr.535 Gjakovë.
Numri për kontaktim 0037744149199 mundësi kontakti edhe nëpermes VIBER-it.

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim