SHTEPI ME QMIM TE VOLITSHEM NE GJAKOVE

Shitet nga: 🏠🏠🏠🏠🏠🏠 Dje 23:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Numri i kateve: 1 kat
Ngrohje: Tjetër
Komuna: Gjakovë
AGJENSIONI OFERTA KA PER SHITJE KET SHTEPI QE GJENDET NE GJAKOV.. SHITET ME MOBILE OSE PA TO.QMIMI 60.000 KEMI MARRVESHJE PER PAZAR..TEL +37744804640...DHE VIBER...JU MIREPRESIM...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim