SHTEPI NE QENDER TE BLLOKUT TE RI ARSYE MIGRIMI

Shitet nga: burim brovina Sot 21:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Adresa: YJET E ERENIKUT PN -BLLOKU I RI
Sipërfaqe: 400 m2
Numri i kateve: 4 kat
Ngrohje: Qendrore
Komuna: Gjakovë
Shtepia e ndertuar ne vitin 2011 , ka 2.5 ari oborr se bashku me shtepine , ne nje lagje te qete dhe perfekte e cila eshte QYTET MBRENDA QYTETIT ,E CILA KA KUSHTE JETESE QE NE ASNJE VEND NUK GJENDEN -DHE KU KERRI NUK TE NEVOJITET FARE AS NE RASTE URGJENCE . Spitalin rajonal e ka afer 1 minute , Ambulancen ne bllok te ri ka 300 m afer . 2 qerdhe per femije dhe 1 parashkollore ,50m.large ,KURSE TJETRA NJA 300 m ,3 SHKOLLA FILLORE - Fehmi Agani -Yll Morina- Mustafa Bakija - , NE NJE LARGESI PREJ 1 DERI 2 MINUTA . 3 markete dhe tregun e gjelbert dhe te bylmetit, ne distance prej 100 m , qak ka edhe perfaqesin e zyreve te KEKUT , HIDROSISTEMIT DHE TE IPKOS , SI DHE KUVENDIT KOMUNAL DHE ZYRE TE POSTES . Ka 3 kate , podrumin , si dhe nenkulmin , Dyqanin prej 40 m2 ,qe eshte i pergatitur te shfrytezohet per qdo lami ,tregtare , zejtare , teknologji dhe internet , lojra per femije , ordinance ,teknike .Podrumi eshte komplet i hapur mund te shfrytezohet edhe per banim pasi , ka kthinen per kuzhine , per banjo ,dhe per sallon ditor . kati perdhes ka dyqanin , dhe nje dhome gjumi me banjo private e cila mund e lidhet me dyqanin si form depoje apo zyre . Kati i pare komplet i hapur ka sallonin , kuzhinen , nje banjo dhe nje WC ,veq e veq , ballkon para dhe pas shtepise . Kati i dyte ka tri dhoma gjumi , me ballkona privat , nje banjo dhe nje wc poashtu veq e veq , nenkulmi komplet mund te shfrytezohet per banim .Ne shtepi dominon shume druri duke fillu nga shkallet , parketi ,mbrojteset e shkalleve , Dyert , dritaret , kuzhina ,si dhe dera e hymjes e blinduar jane te firmes LESNA . Prizat e rrymes jane qdo 70 cm large , ku shtesat apo kabllat vazhduese nu nevojiten fare dhe ka kushtu sa instalimi i 3 shtepive . secila banjo sistemin e ujit dhe te kanalizimit e kane veq e veq jo me nje vertikale po me kolektore , Shtepia eshte e izoluar me stiropor 8cm trashesi,e ngrohte ne dimer e fresket ne vere , KA NJE PLAN ME TE VERTET PERFEKT DHE TE BUKUR ,DHE QE ESHTE KOMPLET I SHFRYTEZUAR , ESHTE E REGJISTRUAR NE PROCESIN KADASTRAL ,PASI QE LAGJEJA ESHTE SHUME E RE DHE KA NDERTIME TE REJA ,JO MA TE VJETRA SE 5-6 VJET .Ballkonat nuk jane te kompletuar dhe gjysa e rrethimit te oborrit . FOTOT E KOMPLET SHTEPISE JU DERGOJ ME EMAIL, JAME KA E SHES VETEM PER ME IK NE AMERIKE , JO PER PROBLEME OSE ARSYE TJERA , E KOM NI OFERTE PUNE ATJE PO QE PE DUHET ILEGALISHTE ME IK,, jane edhe 4 firma ofertuese qe jane te interesuara per ndertim te banesave .. 0037744312878
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim