Shitet shtepia

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: SHEGA.BIZ 29 Pri 12:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
Sipërfaqe: 320 m2
Numri i kateve: 3 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Ngrohje: Tjetër
Komuna: Gjakovë
Shitet shtëpia me 3.5ari komplet e ndërtuar ne vitin 2002
Shtëpia i ka dhomat e organizuara shumë mirë,
është e ndërtuar me materiale të klasit të parë dhe nuk ka nevoj për asnjë investim.

Sipërfaqja për banim 320m2, 3 kat + podrumi
Dhoma:12
Dhoma gjumi:6
Banjo:3s
Kuzhinë:2
Ballkon:3
Oborr sipërfaqe:1.5ari
Ngrohje qëndrore me pelet
Internet tv
Klim
Parket bung
Fletëposedim
Shtëpia posedon edhe një lokal 30m2 në hyrje kryesore i cili ka dhe tualet
Lokacioni:Mahalla e geces
http://shega.biz/property/3869-2/
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim