Shtepi me dy dyqane

Shitet nga: pren bezhi 22 Jan 15:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
shitet shtepia ne rrugen fehmi agani afer shkolles zekiria rexha. shtepia ka 9 dhoma, nje dyqan dhe nje lokal i pajisur me te gjitha , nje garazh makine. e gjithe shtepia eshte me ngrohje qendrore. Eshte e shfrytezueshme per banim ose per hotel.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim