Shtepi në Shitje 300m2 Urgjentisht te Spitali

Shitet nga: Jeton 16 Pri 23:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 7
Adresa: Te Spitali
Sipërfaqe: 300 m2
Numri i kateve: 2 kat
Ngrohje: Tjetër
Komuna: Gjakovë
Shtëpia është super e banueshme, ka 300m2 me 2.8 ari truall, gjendet në lagjen më të re të Bllokut të Ri afër spitalit te qytetit - Gjakovë.
Rruga e asfalltuar deri në oborr poashtu ka rrjetin e ngorhjes së qytetit dhe të gjith infrastrukturen moderne.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim