Shtepi ne bllok te ri Me ngrohje qendrore

Shitet nga: luan 27 Pri 10:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 8
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Gjakovë
Shtepi ne shitje 330 m2 ne bllok te ri e kompletuar, rruga orize nr 55
Shtepija ka bodrum 110 m2: 2 dhoma, 1 garazhd , 1banjo , dhe dhoma per nxhemje qendrore te shtepis.
kati 1 ka 110 m2 : 3 dhoma 1 banjo sallon kuzhin.
Kati 2 ka 110m2 : 3 dhoma te fjetjes ,1banjo , 1 shpajz.
Shtepija ka nxemje qendrore ne tërë shtepin ,me 3 mundesi me rrymë , me naft, si dhe me dru ose qymyr .
Shtepija ka ne dy anet dalje para dhe mbrapa , dhe nje garazhd ne oborr.

Viber: 0037744600778
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim