Shtepi prej 180m2 ne Gjakove

Shitet nga: XL IMOBILIARE 01 Shk 17:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 5
Adresa: Marie Shllaku
Sipërfaqe: 180 m2
Numri i kateve: 1 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Gjakovë
Shitet shtëpia me 7 ari oborr.
Shtëpi 1 katëshe me 180m2 e banushme.
Shtëpia Posedon:3 dhoma gjumi,
Sallon me kuzhine koridore të gjërë,banjo dhe bodrumi.
Garazhd për veturë dhe lokal.
rruga para shtëpise dhe mbas është e asfaltuar.
Shtëpia posedon infrastrukture të plotë, me të gjitha kushtet e banimit.
Shtepia gjendet në rrugën Marie Shllaku Gjakovë
Afër Restaurant Oita 4.
Ҫmimi i shtëpis është sipas marveshjes.
Kurseni kohen duke kërkuar më të miren për familjen tuaj.
Mund të na kontaktoni në:
Viber:+377 44 187 947
Viber:+386 49 898 333
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim