Shtepia e mobiluar

Shitet nga: Agim 07 Gsh 16:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Adresa: Ibrahim Fehmiu, Gjakove
Sipërfaqe: 220 m2
Numri i kateve: 3 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Gjakovë
Shitet shtepia ne lagjen e re ne afesri te stacionit te autobusve respektivisht afer otpadit te vjeter ne Gjakove. Shtepia ka tri kate me mes-nivele me nje projekt shume modern dhe fliksibil per ta pershtatur per banim. Ka oborr para me hapsire per te parkuar edhe makinen si dhe kopsht mbrapa shtepise. Shtepia ka edhe nje hyrje tjeter qe eshte komplet e ndare nga kjo hyrje por qe mund edhe te shitet bashke me kete hyrje nese jeni familje me e madhe. Qmimi vetem per njeren hyrje eshte 80.000 euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim