Shtepijat ne Gjakove

Shitet nga: Femi 22 Krr 11:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 300 m2
Numri i kateve: 3 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Gjakovë
Shtepija ka 3ari trull me dukumente ne rregull shtepija është e ndertuar ne vitin 2015,shtepija Ka dritare me aluplast ka uj kanalizim dhe rrymë afer shtepies e Email femifetahu@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim