PLLACAT

Shitet nga: I. Deda 18 Jan 17:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Sipërfaqe: 7400 m2
Komuna: Gjakovë
Shiten pllacat ne piskot periferi te Gjakoves
Pllaci eshte i pershtatshem per banim dhe qetsi. Pllaci eshte ne afersi te fabrikes se bllokave dhe gjindet 300 m prej rruges kryesore. VIPER + 37744316541. Qmimi me marveshje.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim