LOKALI NË QARSHI TË VJETËR

Shitet nga: Murat Lleshi 14 Tet 12:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 999 EUR

Komuna: Gjakovë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika

Lokali gjendet pran Xhamis së Hadumit Gjakovë.Ka 34m2.Me Dokumentacion te rregullt.
Lokali është dy katësh dhe funksional per pun. Rrym,uje etj..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim