Furr buke me rrym

Shitet nga: smajlit Dje 13:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 950 EUR

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Shitet furra me rrym shum ekonomike
Me kapacitet 32 buk
Prodhim italjan "cimal"
Furra eshte ne gjendje te mir te punes
Është me shfella duke e përfshirë edhe komoren
Pra eshte shume ekonomike sepse efiqienca eshte maksimale
Furra eshte kjo ne foto
te.044/130/413
049/130/413
Info :

044 130 413
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim