Furr elektrike

Shitet nga: Xxxx 01 Dhj 19:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

800 EUR   1 350 EUR

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Ofertë
Shitet furra elektrike e pershtatshme per pjekjen
E bukes ,dhe te gjitha llojet e pjekurinave
Furra i ka keto dimenzione : lartesia 65 cm,gjersia 45 cm dhe thellsia 70 cm

Furra eshte ne gjendje shum te mir
eshte prodhim gjerman
Per me shum info ne tel

049 246 393
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim