Shesim friza

Shitet nga: Dini 07 Dhj 09:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Për shitore/butiqe
shesim friz vitrin osht iperdorur po ne gjendje tmir shumm gjatsia frizit 4 metra qmimi 1100e po ashtu dhe 1 friz bazen me ngrimje thell per gjdo informat tel 049189064
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim