Shatorra me qera & Muzike DJ---Bimi-J

Shitet nga: Bimi-J 30 Nën 20:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Shërbimet : Të tjera
Madhësit e tendave janë të ndryshme, caradat janë të bardha.

Tavolina dhe karrika posedojmë të drurit dhe të plastikës..

Transportin dhe montimin e bëjmë ne.

Poashtu ofrojm tenda me nxemje dhe me pod.

Gjithashtu ofroj edhe MUZIKË ( DJ ) me kualitet të lartë dhe të garantuar për ahëngje të ndryshme familjare...

Adresa: fsh. Pozharë - Deçan

Tel.: 044276678---049276678

fb : bimi-j
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim