tavolina per kompjutera per internet kafe

Shitet nga: 10 kompjuter H.P dhe 3 Laptop Sot 01:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Kompjutera desktop
shiten 10 tavolina dhe disa paisje tjera per internet kaffe ,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim