Radio JVC

Shitet nga: Radio JVC 30 Tet 15:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Shitet radio e firmes JVC, ne gjendje te shkelqyer.I perdoruar shume pak.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim