Xerox docucolor 250 urgjent

Shitet nga: visar 06 Pri 22:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Komuna: Gjakovë
maqine shume e mire ,kemi dhe lloje tjera Xerox
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim