Shes Dvd recorder sony Hd me hardisk250gb

Shitet nga: Besi 14 Nën 12:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Video dhe DVD
Shes Dvd recorder sony Hd me hardisk250gb Esht teper e rujtnee punon perfekt e ardhun nga zvicrra ka sistemin edhe db hd dvd muni me ardh me pa me provu qmimin e ka 150 ero numri tel 044 455 202 viber muni me thirr
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim