KAMERA dhe ALARM kundër vjedhjes "EDI"

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Edi Security Systems Dje 16:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Shërbimet : Video mbikqyrës dhe alarm
Kompania Edi Security Systems kryen punimet për vendosjen e rrjetit për sistemet e sigurimit siç janë: sistemi i kamerave (CCTV), sistemi i Alarmit kundër vjedhjes, Acces Control-it (qasje me kartel, qasje me gisht etj), interfona, video interfona, sistemi i Alarmit kundër zjarrit, zërimit, internetit, TV etj., nëpër objektet që janë në ndërtim e sipër (ndërtim i egër) si dhe montimin final të pajisjeve dhe konfigurimin e tyre, e gjitha kjo me një plan profesional dhe të detajuar.
Për çdo të interesuar sa i përket produkteve dhe shërbimeve të kompanisë sonë në lidhje me: CCTV-të (kamerat), Alarmet kundër vjedhjes, Alarmet kundër zjarrit dhe pajisjeve të Acces Control-it (qasje me kontroll). Vizitoni faqen tonë në facebook apo na kontaktoni në numrin 044/ 352-998 viber +377 44 352 998
Ju mirëpresim!

Kamerat të cilat ne i ofrojm janë të markës së mirënjohur HIKVISION. HIKVISION është furnizuesi më i madh në botë i kamerave vëzhguese qofshin ato analoge apo IP. Cdo pajisje e jona është me garancion.
Faqja ne facebook:

https://www.facebook.com/pages/Edi-Security-Systems/99048387099?fref=ts
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim