4 rrot kapne per mercedes origjinale

Shitet nga: 4 rrot kapne per mercedes 17 Jan 13:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten 4 rrot kapne mer mercedes , wmimi 25.eu copa i ndrroi me guma 195 -70 per dimen qmimi me marreveshtje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim