Fellene te alominit

Shitet nga: kristian 18 Pri 15:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellnet janë 18 zoll përdoren për Mercedes Benz duken si ne foto Janë pa goma.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim