Goma 195-50

Shitet nga: Alban 12 Shk 16:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma ne gjendje te mir 195 -50 R.Fulda
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim