Goma te dimrit 14she

Shitet nga: uka 18 Tet 09:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten goma 14she vetem 1 muj te perdorura me profil 185/70/14,gomat Jan komplet me bandasha me rrotkapnet origjinale,jan me 5 vrimaj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim