Goma

Shitet nga: Alban 19 Shk 17:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR   50 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
r. fulda 195-50.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim