Radio e Mercedesit C220 CDI

Shitet nga: Radio Mercedes Sot 13:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Radio/CD Player, Navigation, GPS, TV,Telefon (lidhet me telefon te makines)
Testatur ne Radio, System per nderrimin e gjuheve, etj.
DEFEKT!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim