Radio

Shitet nga: Radio Mercedes Dje 15:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Radio/CD Player, Televizion, Navigacion, GPS, Telefon, etj.
Radio origjinale e Mercedesit C-Klasse.
Defekt!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim