AKERMAN h3 Mb

Shitet nga: Mentori 05 Nën 08:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Esht ne gjendje shum te mir teknike.
posedon 3 lug mesistem te nderrimit te shpejt dhe shum praktik,
Viti i prodhimit 1990
Mundesi ndrrimi me Luge ngarkuese
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim