Bager nderrohet

Shitet nga: muli 04 Nën 19:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 500 EUR

Komuna: Gjakovë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Nderroj bagerin RD 130 me ndonje kopaq ose me ndonje bulldozher
per info ne wacap 0037744724987
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim