Makin per kubza betoni mundsi ndrrimi

Shitet nga: Qendrim 16 Sht 16:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 300 EUR   18 000 EUR

Komuna: Gjakovë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Makina esht ne gjendje te rregullt mund te provohet menjeher posdon 7 kallap 2 kubza 1 vazo 2 ansor 2 blloka260 drrasa roboti thjesht bunkeri me trak 2 miksera me trak furnizuse makina esht me dy shtresa mund te bejm edhe ndrrim me qka na konvinon kerr kamion bager
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim