SHITET AUDI ME QMIM TE LIRE - SKA REGJISTRIM

Shitet nga: burim brovina Sot 00:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

800 EUR

Viti: 1996
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Gjakovë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A6
AUDI A6 , 2.6 - V6 BENZIN ,AUTOMATIK , ME DOGANE DHE REGJISTRIM TE RREGULTE NE SHQIPERI , E KAM QE 4 VITE , PO TANI QE NUK PO MUJ MI VOZITE ME AUTORIZIM , PO DETYROHEM TA SHES ,,,,, MAKINA ESHTE E KOMPLETUAR NE MENYREN DHE NE GJENDJE PERFEKTE , KURGJO NUK I MUGON SI MAKINE KREJT CKA KA NJE AUDI I RI KA EDHE KY TE INSTALUARA DHE TE MONTUARA , DHE NUK ESHTE KERR QE KA VLERE APO DUKJE PER MU SHITET PER PJESE APO PER MI SHKATERRU ,,450 EURO NE MUAJIN DHJETOR VETEM TE 5 RROTAT, GUMA E BANDASHA KOMPLET ( KUMHO ) ME KANE KUSHTU QE I KOM BLE ... REGJISTRIMI I KA SKADU NE MUAJIN GUSHTE TE VITIT 2015 .DUHEN 500 EURO MI REGJISTRU PO ME KERR EDHE LETRAT I JAP .. PER ATA QE JANE TE INTERESUAR I VAZHDOJIN REGJISTRIMIN OSE TA MAJIN PA LETRA.OSE TA KOMBINOJIN DISI .. GJENDET NE GJAKOVE ESHTE E REGJISTRUAR NE EMER FIRME NE RRESHEN , JO PERSON FIZIK , PO PERKTHIMI PA ASNJE PROBLEM BEHET ,,,, JO OFERTA ZHVLERESUESE JU LUTEM ,,,TEL-VIBER 0037744582177 .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim