Blejm Vetura nga 2002deri2014 Cash💶

Shitet nga: VETURA VITIT 2000 DERI 2010 PA DHE ME DOGAN Sot 13:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 600 EUR   9 500 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Gjakovë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: TT / Audi
Modeli: TT
Blej Te Gjitha Llojet E Veturave QE jan Pa DOGAN OSE ME DEFEKTE OSE T AKSIDENTUME DHE VETURA ANGLEZE

GOLF 5-6 Benzin ose dizell
MERCEDES Benzin ose dizel 2003-2012
BMW 530 Benzin ose Dizel 2004-2007
AUDI a6a5 a4 Benzin ose Dizel 2004-2010

Blej Te Gjitha Llojet E Veturave Me Regjistrim Rks Ose Pa Dogan Dhe Me Defekte ne Motorr e tj...

Apo Edhe t Aksidentume Qe Nuk i Perdorni Nese Kan Qmim te Mire dhe te ken Dokumenta Te Rregullta

Ose qe jan te Aksidentuara

Vlera Pa Regjistrim Te Jet Afro 250 Me regjistrim 500 700 1000 2500 5000 Nvaret Prej Vetures Euro Max Nese

Jan Ma te Reja i Pagujm Me Mire jo me Qmim qe shkojn me treg dhe Vetem Oferta Serioze i Marr Parasysh

Dergo Oferten Tuaj Per Veturen qe nuk e Perdorni apo keni Per te Shitur ne Viber ose kontakt

Nr.KONTAKTUES

IPKO Viber ose Call +38649300273
044865125

Sch
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim