DYER HARMONIK

Shitet nga: lulzim 04 Dhj 22:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
JU OFROJM DYER HARMONIK NGA PLASTIKA ME PREJARDHJE NGA HUNGARIA E QERTIFIKUAR ME STANDARD ISO.KEMI TRI LLOJ NGJYRA TE BARDHE,KAFE DHE NGJYR MJALTE/LAMINAT/.
ORARI I PUNES 7-22 GJDO DITE.
NJOFTIM njoftojm klientet se tani kemi profil imitim te drurit
TEL.044 148 991 DHE049 148 991 WAIBER +37744148991
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim