ROLETA TE JASHTME KLASIKE ME MOTOR

Shitet nga: lulzim Sot 11:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
JU OFROJM ROLETA TE JASHTME KLASIKE ME MOTOR KEMI ROLETA NGA ALUMINI DHE NGA PLASTIKA.NE KETO ROLETA INSTALOHET MOTORI
DHE ROLETAT I KEMI ME DY LLOJ KOMANDASH ME QELS DHE ME DIRIGJUES.METRA KATRORE E ROLETAVE TE ALUMINIT ESHTE 39 EURO METRA KATROR E PLASTKES ESHTE 23 EURO METRA KATROR/MOTORI PAGUHET EXTRA/
NA FTONI DO TE NDAHENI TE KNAQUR ME PUNEN KUALITETIN DHE PROFESIONALIZMIN TONE.
TEL.044 148 991 DHE 049 148 991.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim