ROLETA TE JASHTME KLASIKE me izolim

Shitet nga: lulzim Dje 23:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
JU OFROJM ROLETA TE JASHTME KLASIKE NGA ALUMINI 39 EURO METRA KATROR/konstrukcioni eshte i ter prej alumini fletzat jane prej alumini te mbushura me izolator boshti ku pshtjellen fletzat eshte metalik dhe llagerat i kemi metalik/ DHE NGA PLASTIKA 23 EURO METRA KATROR.KEMI EDHE ROLETA TE ALUMINIT DHE PLASTIKES
ME MOTOR/MOTORI PAGUHET EXTRA/
TANI PO JU JAPIM QMIMET E DISA ROLETAVE NGA PLASTIKA DRITARJA 80X140 30 EURO
DERA 80X210 48 EURO
NGA ALUMINI.
DRITARJA 80X140 40 EURO
DERA 80X210 65 EURO.
KLIENT TE NDERUAR JU INFORMOJM SE NE EKSPORTOJM ROLETA TE JASHTME KLASIKE NGA ALUMINI ME MOTROR DHE PA MOTOR NE DY SHTETE NE ZVICER DHE NE HOLAND ME NDIHMEN E NDRMARSVE SHQIPTAR. NQOFSE I POROSITNI ROLETAT TEK NE DO TE FITONI KUALITETIN DHE PUNEN E NJEJT SIKURSE ROLETAT QE EKSPORTOHEN NE KETO DY SHTETE TE ZHVILLUARA TE PERENDIMIT.
JU OFROJM RRJETA MBROJTSE KUNDER INSEKTEVE TE CILAT JANE LEVIZSE DHE INSTALOHEN MBI ROLETA TE JASHTME.. 044/148 991 DHE 049/148 991 waiber +37744148991.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim