MOICA 3,2,1

Shitet nga: xeni 25 Nën 10:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

340 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Mobilje salloni
Shiten kauqat moica ne gjendje te mire pothuajse te ri shtrihen per fjetje 3,2 dhe 1 jane shume te rehatshem,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim