Sfungjera dhe jastiqe

Shitet nga: flaka Dje 23:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 EUR   5 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Mobilje salloni
Sfungjer te mbeshtellur me cope kadife dhe me patent anash per pastrim me te lehte dhe me te mire - 6 te tilla dhe 3 jasike gjithashtu tembeshtjella me cope kadife dhe me patent.
1 sfungjer = 4€
1 jastik = 1€
Mund te merni qa sa ju duhet.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim