ROLETA VENECIANE TE DRURIT

Shitet nga: lulzim Dje 08:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Qilimë dhe Perde
JU OFROJME ROLETA VENECIANE TE DRURIT ME QMIM 40 EURO METRA KATRORE.KEMI VENECIANE25mm DHE50mm.KTO ROLETA JANE TE PERHTATSHME PER ENTERIER TE MBRENDSHEM DUKE JA DHENE NGROHTSIN E DRURIT.NQOFSE I MATNI DHE I MONTONI VET ATHER KENI ZBRITJE 10 PERQINDE METRA KATROR KUSHTON 36 EURO.
ORARI I PUNES 7-22 GJDO DITE.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim