Pishe e vitit te ri

Shitet nga: flaka Dje 21:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR   80 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Të tjera
Pisha eshte e gjere dhe me lartesi 240cm, eshte shume e dendur dhe ne dege permban boqe, eshte ne gjendje shume te mire (e re).
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim