Tavolinë me 4 Karrika

Shitet nga: Tavolinë me karrika Sot 11:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

270 EUR   420 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shitet Tavolina me 4 Karrika shumë pak e perdorne.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim