Tavolin

Shitet nga: asi 10 Tet 19:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR   25 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shes tavolinen shum te ruajtur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim