APARAT PER KAFE.

Shitet nga: XIMI 19 Jan 19:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
APARAT PER KAFE me qmim te volitshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim