Mikroval

Shitet nga: Gani 29 Mar 17:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Furra dhe mikrovalë
Shitet mikrovala per 35 euro.
Mikrovala eshte ne gjendje shume te mire.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim