KAMIN PER NXEMJE ME DRU

Shitet nga: bersant 02 Sht 17:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Kamini ësht në gjendje të mirë është i rezistueshëm ndaj nxetësis prandaj ngjyra nuk i ndryshon.
Ngjyra e zezë
Qmimi i negociushem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim