Shitet shporeti kaloreks dhe shporeti Weso

Shitet nga: Shporet 19 Nën 16:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Të tjera
Shporet kaloreks. Cmimi 60euro
Shporte Weso me qymyr,dru dhe pelet. Shum pak i perdorur dhe ka garancion. Cmimi 70 euro

Te dyte jane ne gjendje shume te mire, dhe pjekin shum mire

044/625-256
049/808-442
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim