IBANEZ origjinal me procesor g 5

Shitet nga: gitare 05 Dhj 11:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Gjakovë
Instrumente : Instrumente me tel dhe shtesat e tyre
Shes ose ndrroj Gitare Elektrike Ibanez . me qmim shume te volitshem . 350 euro IBANEZI dhe 150 euro PROCESORI ne gjendje shume te mir. VIBER 377 44 909 770 ... bej nderrim me mixet. sint apo gitare tjera
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim