KORG TRINITI nderroj me aranzher

Shitet nga: korg Dje 12:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Prodhuesi: Korg
Modeli: Trinity
Shes ose ndrroj Korg Trinity me DHE FLOPI DISKETE ME ngjyra profesionale harmonik, zurle qifteli ...ne gjendje shum te mir. . nderroj me sint me ritma. qmimi 450 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim